Доставка від 10 000 грн. БЕЗКОШТОВНО - Доставка протягом 7 робочих днів - Обмін протягом 14 днів з моменту доставки

Пашміни - це перлина серед виробів з кашеміру. Diamond чи Platinuм?

Статті Peter Greša

Пашміни відносяться до найелегантнішого, що робиться з кашемірової шерсті.  Для їх виготовлення використовується тонкий підшерсток  кашмірських кіз, який обробляється традиційним ручним способом. Результатом є модний аксесуар, який своїй м’якістю,  кольорами і красою зачаровує жінок у всьому світі вже декілька сторіч. Останніми роками пашміни у черговий раз знаходяться на піку своєї популярності.

Кашемірові светри  вибираються по кількості шарів, з яких вони зв'язані.  Основним параметром при виборі пашміни є її склад. У нашому інтернет-магазині ви можете знайти дві основні серії пашмінів : Diamond і Platinum.  Обидва вони належать до числа кращих у світі, що стосується пропозиції шарфів ручного в'язання.

Колекція Diamond

Пашміни з серії  Diamond - це ексклюзивні модні аксесуари, які можна використати на усі випадки життя, коли треба виглядати виключно.  Насичені кольори, непоказна елегантність і використання 100% кашеміру найвищої якості перетворюють цю серію на справжній алмаз серед пашмінів.

Колекція Platinum

Пашміни з колекції  Platinum поєднують у собі красу і корисні властивості двох розкішних натуральних тканин - вони виткані з 70% кашеміру і 30 % шовка.  Пашміни серії Platinum  гладкі, тонкі і дуже приємні при носінні.  Вони виткані в яскравих кольорах або з принтом.