Доставка від 10 000 грн. БЕЗКОШТОВНО - Доставка протягом 7 робочих днів - Обмін протягом 14 днів з моменту доставки

Хто ми є

Кашемір - це любов з першого дотику. Ви відчуєте його чудову гладкість, м'якість та теплоту і дуже швидко зрозумієте, що в руках ви тримаєте щось особливе. Незвичайно високої якості матеріалом він вважався вже в древні часи, коли придбав назву "fiber for kings", у вільному перекладі "волокно королів". Сьогодні, проте, ви не маєте бути королем, для того, щоб насолоджуватися розкішним дотиком кашеміру на власній шкірі. Одяг з кашеміру точно не найдешевший, особливо, якщо робиться вручну, з волокон найвищої якості - тих, яких в рік отримують вельми обмежений об'єм, що і є однією з причин високої ціни цього матеріалу. Кашеміровий светр, проте, поза сумнівом є довгостроковою інвестицією. При належному догляді він буде і через декілька років виглядати як новий, не зблякне і не розтягнеться. Не виключно, що колись від Вас його успадкує наступне покоління.

Ми розбираємося в кашемірі

Ми - невеличка сімейна компанія, яка в 2011 році почала завозити кашеміровий одяг з Непалу. Виробнича компанія, з якою ми співпрацюємо, знаходиться недалеко від столиці - Катманду. Наприкінці 2011 року ми запустили перші інтернет магазини в Словаччині і в Чехії. Сьогодні регулярно відправляємо нашу продукцію в десятки різних країн. Якість і винятковість нашої продукції це причини, завдяки яким наші вироби замовляють клієнти з протилежних куточків світу, - наприклад, з Південної Америки, з Азії та з арабських країн. З часом наш асортимент поповнюється і колекціями з інших "преміум" натуральних матеріалів. Нашу продукцію не можна купити в супермаркетах, ми працюємо виключно за допомогою інтернет. Посилки ми відправляємо із словацького складу, у рамках Словаччини вони доставляються кур'єром впродовж 2 робочих днів.

Найвища якість

Між нами та іншими постачальниками кашеміру ви, швидше за все, зіткнетеся з декількома відмінностями. Одна з найважливіших - ширина асортименту. Ми його регулярно оновлюємо, але зазвичай ви знайдете більше 200 різних моделей чоловічих і жіночих светрів. Майже усе доступне в розмірах з XS по XXXXL. Ви маєте можливість вибрати з десятків різних відтінків кольору. Щорічно восени ми представляємо нову колекцію. Також ми здатні забезпечити і індивідуальне виробництво на замовлення. У разі зацікавленості, для детальнішої інформації, зв'яжіться з нами по електронній пошті.

Наступною явною різницею є якість. Наш асортимент виготовляється виключно вручну з волокон кашеміру, товщина яких є у середньому діаметром менше за 0,0155 мм Багато виробників намагаються мінімізувати витрати виробництва, виробництвом в Китаї і використанням більше товстіш та дешевших волокон. В результаті, проте, продуктом виходить кусючий і поганої якості - будьте обережні, навіть позначення "100% кашемір" не обов'язково буде гарантією якості. Ми радимо уникати підозріло вигідні пропозиції та покупкам кашеміру у великих торгових мережах.

Безпечні покупки

Ми гарантуємо якість нашої продукції та безпеку купівлі. Без приведення будь якої причини ви можете повернути нам товар і ми відразу ж повернемо вам гроші або здійснимо обмін. Своїм клієнтам ми пропонуємо висококласний сервіс - якщо ви, наприклад, прикрою випадковістю, пошкодите светр, ми можемо забезпечити його ремонт. У разі яких-небудь питань або вимог, будь ласка, зв'яжіться з нами.