Доставка від 10 000 грн. БЕЗКОШТОВНО - Доставка протягом 7 робочих днів - Обмін протягом 14 днів з моменту доставки

Шлях від кашеміру до светра або пашміну.

Статті Peter Greša

Як сирий кашемір перетвориться на теплий і м'який светр або елегантну пашміну?   І як насправді кашемір виробляється?

Збір кашемірової шерсті починається на початку весни, коли кашмірські кози линяють свій багатий і м'який підшерсток, який захищає їх від лютих морозів в гірських плато Гімалаїв. Традиційно кашемірову шерсть отримують шляхом збору пучків, які залишаються на каменях і кущах, об які кози, намагаючись позбавитися від теплої  шерсті, обтираються.  Ключова частина продукції, проте, походить з ферм, де шерсть отримують вичісуванням.

Для виробництва кашемірової пряжі використовується тільки підшерсток.  Верхня частина шерсті містить занадто жорсткі волокна, які не придатні для ткання одягу.  Необхідно відмітити той факт, що від однієї кози в рік отримують тільки близько 150 грам кашемірової шерсті.  У глобальному масштабі щорічно виходить в цілому близько 15000 тонн. Зрозуміло, що кашемір - це дійсно рідкісна і елітна натуральна тканина.

Сирий кашемір потім переться та розбирається.  Згодом з нього виготовляється пряжа, яка проходить через фарбування і сушку. Потім настає найголовніше - виробництво кінцевого продукту.  Це робиться або вручну, або деякі кроки автоматизуються. Товари з кашеміру, які ми пропонуємо в нашому інтернет-магазині, є тканими (шалі, шарфи, пашміни) або  в'язаними (светри) вручну.  Виняток становлять деякі светри з базової колекції, які також виготовлені з високоякісних кашемірових волокон, проте виробничий процес  частково автоматизований.