Доставка від 10 000 грн. БЕЗКОШТОВНО - Доставка протягом 7 робочих днів - Обмін протягом 14 днів з моменту доставки

Кашемір - основні відомості двома словами.

Статті Peter Greša

Кашемірова шерсть є однією з найрозкішніших і найдорожчих натуральних тканин. Завдяки своїм корисним і естетичним властивостям відноситься одночасно до самих затребуваних тканин.  Вироби з шерсті кашеміру дуже ніжні, м'які, приємні на дотик і при носінні.  Светри з кашеміру зігрівають значно більше, чим такі ж сильні светри з овечої  вовни. Кашемір прекрасно тримає форму, не витягується, не блякне, при гарному догляді прослужить багато років.

Як кашемір утворюється?

Кашемірова шерсть утворюється при вичісуванні підшерстку (нижній шар шерсті) кашмірської кози. Ця надзвичайно міцна порода живе в гірських пустелях  Китаю та Mонголії.  Підшерсток кашмірських кіз м'який, щільний і добре захищає від морозів, які опускається до -40°С. Сирий кашемір, який видобувається при вичісуванні підшерстку у весняні і літні місяці, проходить через тривалий процес ручної обробки, у кінці якого – кашемірова пряжа. З неї в'яжуть светри і тчуть шарфи.  До речі, а ви знали, що для светра звичайного конфекційного розміру потрібна шерсть з 3-5 кіз?

Як і за якими ознаками вибирати кашеміровий одяг?

Вибираючи кашеміровий светр  або інший виріб сфокусуйте свою увагу окрім кольору і розміру передусім на кількість шарів так званої  кашемірової пряжі, з якої вони виготовлені. Саме цей параметр визначає, в яких умовах ви в одязі з кашеміру почуватимете себе краще за все.  Як правило, чим більше шарів, тим тепліше одяг.  Найбільш поширеними є трикотажні кашемірові вироби з двох шарів пряжі, які в нашій пропозиції найбільш представлені.  Ці светри, кардігани та пуловери можна носити круглий рік і ви завжди почуватимете себе в них комфортно. Дуже популярними є найтовщі светри від десяти до дванадцяти шарів пряжі, призначені для носіння впродовж найхолодніших місяців року. Їх ви у нас, звичайно ж, також знайдете.