Доставка від 10 000 грн. БЕЗКОШТОВНО - Доставка протягом 7 робочих днів - Обмін протягом 14 днів з моменту доставки

Історія найдорожчої натуральної тканини - кашеміру.

Статті Peter Greša

Історія кашеміру - це історія розкоші, краси і елегантності. Вручну виткані кашемірові шарфи були в середньовіччі ознакою приналежності до вищих верств суспільства.  Кашемірові светр або жилет належали до основних елементів  гардеробу англійського джентльмена.

Яка історія кашеміру? Кашемір не походить з однойменної  індійської провінції, як може підказувати його назва, хоча тут вже в XVI  столітті місцеві ткачі робили м'які і напрочуд кольорові шарфи.  Він походить з високорозташованих гімалайських рівнин Китаю і Монголії, де живе кашмірська коза.  Її шерсть (точніше сказати, її ніжна, нижня частина, так званий підшерсток) є основною сировиною для виробництва кашеміру.  Що півроку тривають холод і морози, які нерідко доходять до -40°С. Вони надають козиній шерсті виняткові властивості, які цінуються у всьому світі - ніжність, м'якість та здатність зігрити.

Кашемір в європейських країнах.

У Європі кашемір був відомий вже за часів Римської імперії. Справжня ера кашеміру в європейських країнах  проте  починається десь на початку XIX століття, коли в Парижі стали модним хітом пашміни зі сходу.  Пізніше французькі  та англійські прядильні починають переробляти сирий кашемір імпортований з Китаю. Кашемір на довгі десятиліття стає у світі моди артикулом, у якого дуже багато прихильників.  У ХХ столітті популярність виробів з кашеміру поперемінно збільшується і зменшується.  З XXI  століття попит на високоякісні натуральні тканини знову різко зростає.  У нашому інтернет-магазині  ви маєте змогу  знайти краще з того, що сьогодні пропонує ринок кашемірового одягу.