Доставка від 10 000 грн. БЕЗКОШТОВНО - Доставка протягом 7 робочих днів - Обмін протягом 14 днів з моменту доставки

Ми утримуємо хороші ціни при збереженні найвищої  якості.

Статті Peter Greša

Ми знаємо, що ціна дуже часто є вирішальним чинником при прийнятті  рішення клієнтом. Ми не намагаємося бути самим дешевими, але наша мета полягає в тому, щоб зручний і розкішний кашеміровий одяг  могли б собі дозволити мати навіть ті, хто інакше  віддали перевагу, наприклад, овечій вовні або синтетичному матеріалу.

Утримуємо низькі ціни? Ми продаємо без посередників.

Ми намагаємося якомога більше обмежувати витрати. У нас немає зайвих ланок, посередників, ми не співпрацюємо з  торговцями оптом і дистриб'юторськими компаніями. Наша мета  - доставити якісний товар з кашеміру ручної  роботи  замовникові якнайшвидше і найпрямішим шляхом через ексклюзивне представництво в кожній країні, в якій ми вирішили продавати. Kashemirmoda.com є нашим ексклюзивним представником в Україні. Завдяки цій бізнес-стратегії, ми можемо дозволити собі нижчі ціни, ніж у конкурентів. 

На  чому ми не економимо? На сервісі і турботі про клієнтів.

Багато продавців можуть собі дозволити хороші ціни тільки тому, що вони економлять гроші на турботі  про клієнтів. У нас ви з таким підходом не зустрінетеся. Не задовольняє вас розмір, колір або просто не відповідає кашемір вашим очікуванням?  Без зайвих питань і затримок ми товар замінимо  або повернемо вам гроші.