Доставка від 10 000 грн. БЕЗКОШТОВНО - Доставка протягом 7 робочих днів - Обмін протягом 14 днів з моменту доставки

Як правильно доглядати за виробами із кашеміру?

Статті Peter Greša

Як будь-яка шерсть,  кашемір потребує  регулярного догляду. Кашемір - це розкішний матеріал з відмінними естетичними і експлуатаційними властивостями.  При неправильному догляді, проте, може бути невиправно пошкоджений або зіпсований.

Основні правила використання одягу з кашеміру

- Кашемір зберігає свої чудові властивості при провітрюванні.   Стежте за тим, щоб не носити светр два дні поспіль, носіть одяг з кашеміру як мінімум через день.  Светр відпочине і провітриться.

- Ніколи не періть кашемір при температурі вище 20°С.  Тільки при температурі води до 20°С одяг з кашеміру зберігає свою форму, не сідає та не кошлатиться.  Якщо ви вирішили попрати светр в автоматичній пральній машині, використайте програму для прання шерсті  з температурою до 20°С.  Якщо це проте  можливо, поперіть светр вручну. Ніколи не викручуйте в руках, замість цього краще використати віджимання пральної  автоматичної машини, максимум 1000 обертів/ хв.

- З'являються на светрі ковтунці? Після другого або третього прання вони повинні повністю зникнути.  Утворення ковтунів  найчастіше  у нових светрів. Це саме по собі не є дефектом, воно характерне для усіх виробів з натуральної шерсті. Для видалення ковтунців ви можете, наприклад, використати м'яку щітку.

- Випраний і віджатий светр ніколи не сушіть на прямому сонці або в сушарці - це може привести до незворотних змін в структурі  тканини, светр сяде і втратять свою м'якість і ніжність.

- Кашеміровий одяг не треба прасувати. Ми не рекомендуємо прасувати наші вироби.

- Найголовніше наприкінці: при турботі про ваш кашеміровий одяг завжди приділяйте увагу інструкціям, що знаходяться на етикетці, яка є частиною одягу.