Доставка від 10 000 грн. БЕЗКОШТОВНО - Доставка протягом 7 робочих днів - Обмін протягом 14 днів з моменту доставки

Де виробляється одяг, який ми продаємо?

Статті Peter Greša

Кашемір дорогий, затребуваний і модний.  Светри і інший одяг з кашеміру робляться багатьма компаніями по всьому світу. У глобальному масштабі, більшість одягу з кашеміру роблять в Китаї. У Європі найбільше товарів з кашеміру роблять в Шотландії  і в Італії.  Продукція європейських виробників дуже високої якості, ціна, проте, вище, ніж у аналогічної продукції зі сходу. Причиною цього є більш високі економічні вимоги на робочу силу, енергію і збереження на складі.

Більшість виробів з кашеміру, які ми пропонуємо в нашому інтернет-магазині, виготовлена в Непалі, в передгір'ях Гімалаїв. Саме тут починався  шлях кашеміру і ткачів, які прославили його як одну з найбільш якісних і коштовних натуральних тканин. Найвища якість продукції гарантує точне ручне виробництво.

Виробнича компанія, яка є постачальником одягу із кашеміру в наш інтернет-магазин, розташована недалеко від столиці Катманду.  Тут працюють одні з кращих ткачів, які при виготовленні вручну пашмінів ефективно використовують майстерність і мистецтво поколінь своїх предків, які ткали такі ж пашміни вже декілька сторіч тому.

Виключенням є базова колекція чоловічих та жіночих светрів, виробництво яких здійснюється в Китаї. Причиною такого рішення стало прагнення виробляти декілька моделей светрів, якіми зможемо запропонувати по більш низьких цінах. Це, безумовно, товари найвищої якості, які виготовляються з того ж самого матеріалу (100% кашемір), як і весь інший асортімент.