Доставка від 10 000 грн. БЕЗКОШТОВНО - Доставка протягом 7 робочих днів - Обмін протягом 14 днів з моменту доставки

Оптові продажі

У вас є бутик або магазин, де ви хотіли б продавати наші товари? Зв'яжіться з нами і ми з задоволенням надішлемо Вам прайс-лист та умови співпраці . Застерігаємо заздалегідь, що ми не постачаємо товари в інтернет-магазини.

Наші светри, шалі та аксесуари виробляються вручну в Непалі із кращих високоякісних волокон натуральних матеріалів преміум класу. Завдяки багаторічному досвіду у виробництві одягу з кашеміру ми можемо запропонувати товари першого класу за вигідними цінами.

Причиною того, що у нас привабливі ціни є також той факт, що оптом ми не продаємо товари з роздрібних магазинів - час доставки складає близько 5 тижнів. Якщо ви зробите у нас замовлення, товар зробимо спеціально для вашого магазину/бренду, у товарів можуть бути етикетки з вашим логотипом. У процесі виробництва ми можемо адаптуватися до ваших індивідуальних потреб.

На додаток до якості нашим головним пріоритетом є також ширина пропозиції. Щоосені ми випускаємо нову колекцію. Ми, зазвичай, пропонуємо більш ніж 200 різних моделей светрів в розмірах від XS до XXXXL. Ви можете обирати з безлічі різних відтінків кольорів.